Береженого бог береже.

В рамках «Місячника безпеки», який проходить зараз в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище», 22.11.2016 року відбувся конкурс серед учнів груп 18, 19, 07, 08 на знання правил дорожнього руху та надання першої медичної допомоги.

Інформативно-виховна мета – ознайомити учнів  із загальними відомостями про першу медичну допомогу, яку може надати кожен в разі, якщо став свідком нещасного випадку під час дорожньо-транспортних пригод або деінде.

В рамках заходу відбулася екскурсія, де на території, прилеглої до училища, були визначені місця та напрямки безпечного руху, позначені ділянки, де потік автомобільного транспорту та рух трамваїв становить найбільшу небезпеку для учнів. Учасники екскурсії вчилися здійснювати аналіз небезпек, визначали фактори ризику, відповіли на питання вікторини.

На другому етапі конкурсу, який відбувся у кабінеті 305, присутнім учням було запропоновано визначитися з відповідями на такі актуальні питання: «Що таке перша медична допомога?», «Що робити в разі виявлення кровотечі?», «Що робити при зупинці серця (травматичному шоці тощо)», інші. Учні тренувалися накладати пов’язки, шини на місця переламів кінцівок за допомогою підручних засобів, переносити постраждалих.

Отримана інформація, практичні навички допоможуть запобігти у майбутньому нерішучості, невмілим діям при наданні першої допомоги в разі нещасного випадку, якщо свідками такого стануть присутні на заході учні.

Після закінчення заходу, організатори привітали найбільш активних учасників конкурсу – Картамишеву Євгенію, Базарного Артура, Куртяєва Владислава, Бронштейн Олександру, Міщук Анастасію, Дружко Валерію та багатьох інших, побажали міцного здоров’я та берегти себе і близьких від нещасних випадків. Бо кажуть у народі – береженого бог береже.

img_1206 img_1207 img_1201 img_1208 img_1209 img_1210 img_1205

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Медична сестра Матвієнко Валентина Іванівна,
заступник директора з НВР Хімченко Наталя Юріївна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.