Перший урок «Українці серед інших європейських націй»

Сьогодні розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової дороги – дороги до знань, до нових звершень.

Навчальний рік в групі № 14 за професією  «Декоратор вітрин. Флорист» розпочався першим уроком, тема якого «Українці серед інших європейських націй».

Зважаючи на сьогоднішні події на Україні, зміст даного твердження є необхідним для кожного свідомого громадянина нашої держави.

Класний керівник  Войтюк Тетяна Миколаївна та майстер виробничого навчання Курбакова Марина Володимирівна розповіли про те,  що Україна має давні традиції державотворення, вона пройшла непростий шлях до здобуття своєї Незалежності, ії історія та велич творилась віками людьми, чиї імена викарбувані в серці кожного українця.

Учні групи ознайомились з загальноєвропейськими цінностями та традиціями, місцем та значенням України у світі.

Ми – українці повинні  стверджувати спільні європейські цінності; формувати позитивну громадську думку щодо євроінтеграційного курсу України; мотивувати до вивчення рідної мови та мов європейських країн;

Ми віримо, що у майбутньому пов’яжемо свою долю з Європою, бо ми того варті, бо ми – серце Європи, бо нас підтримує слово Грушевського, бо ми вслухаємося у заповіти Кобзаря, бо маємо ніжну душу Лесі і мужність Франка, талановитість Марусі Чурай і хоробрість Мазепи.

 

 

 

 

Класний керівник  Войтюк Т.М.

Майстер в/н Курбакова М.В.

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.