Конкурс талантів «Давайте познайомимось»

У кожного навчального закладу свої незмінні традиції. Так для ДНЗ «Запорізьке ВПУ»  незмінною традицією стало проведення у жовтні конкурсної програми «Давайте познайомимось». Конкурс, який  дає можливість всім групам продемонструвати свої таланти та в творчій формі представити особливості обраної професії. Конкурс, який об’єднує учнів справжнім командним духом, спонукає до творчої підтримки, надихає та дарує незабутні спогади.

Справедливим  та непохитним журі були: заступник директора з НВР Паскарь  Наталя Юріївна, соціальний педагог Сергєєва Олена Анатоліївна та старший майстер Гармаш Валентина Іванівна.  Перед ними постало нелегке завдання обрати найкращих серед найкращих. Всі учасники виявили фантазію та старанність в підготовці і представили глядачам та журі чудові та оригінальні номери різноманітних жанрів.

Засідання журі, що пройшло у понеділок, розподілило призові місця наступним чином. І місце посіли група №19 (Оператор комп’ютерного набору. Адміністратор) та група № 08 (Агент з постачання. Оператор комп’ютерного набору). ІІ місце група №04 (Маляр. Штукатур. Лицювальник-плиточник), група №07 (Оператор комп’ютерного набору. Контролер-касир), група № 13(Декоратор вітрин. Адміністратор), група № 15 (Живописець. Флорист). ІІІ місце посіли група №03 (Лицювальник-плиточник. Муляр), група №09 (Агент з постачання. Оператор комп’ютерного набору), група №14 (Декоратор вітрин. Флорист). За активну участь у конкурсі грамотами були нагороджені група № 10 (Живописець. Флорист), група № 18 (Оператор комп’ютерного набору. Адміністратор), група № 06 (Оператор комп’ютерного набору. Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних), група №01 (Лицювальник-плиточник. Муляр).

Виражаємо подяку всім майстрам, класним керівникам та керівнику гуртка що допомагали і підтримували своїх учнів в підготовці до конкурсу. А всім учасникам подяка за сміливість, старанність та талановитість.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заступник директора з НВР                                    Н.Ю. Паскарь

Опубліковано у загальній категорії, Конкурсна діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.