Свято для найкращих педагогів.

Владі  вчителів заздрять

  навіть прем’єр-міністри.

(У. Черчилль)

На початку жовтня вся  Україна святкує День працівника освіти. Професія чия діяльність стосується кожного з нас. Адже, життєвий шлях будь-якої людини, ким  би вона  потім не стала, розпочався з відданої роботи педагога. Привітання педагогів ДНЗ Запорізьке ВПУ розпочалось з самого ранку. В холі всіх педпрацівників під музичний супровід та з сувенірами  зустрічали старости навчальних груп та активісти училища.

Учні творчих студій ДНЗ Запорізьке ВПУ підготували для майстрів, викладачів та всіх працівників системи освіти концертну програму. Ведучі свята Руденко Марина та Тахтамиш Карина ( групи 19 та18 професія ОКН – адміністратор) подарували найтепліші та найщиріші слова привітання для всіх,чиє покликання навчати та виховувати. Розпочався концерт з веселої та жвавої пісні про вчительку, яку виконав Базарний Артур (група 18 професія ОКН – адміністратор). Учениці 14 групи ( професія декоратор вітрин – флорист) Більчук Яна та Бухтаярова Оксана підготували вірш на італійській мові про безцінний дар вчителювання.

Чудові музичні подарунки подарували всім Шматок Єлизавета ( 11 група професія декоратор вітрин – флорист, ІІ курс), Ворона Анастасія та Маковій Анастасія, Якушева Ірина (14 група професія декоратор вітрин – флорист, І курс), Руденко Марина (18 група професія ОКН – адміністратор ІІ курс), Гришко Аліна,  Бутенко Яна та Тахтамиш Карина (19 група ОКН – адміністратор І курс), Тімохіна Мар’ям (08 група ОКН – агент з постачання).   Жулінська Вікторія учениця 14 групи виконала  бездоганний номер з художньої гімнастики.

З словами привітання та нагородженнями найкращих педпрацівників виступили директор Кондратєв Ігор Іванович  та заступник директора з НВР Хімченко Наталя Юріївна. Вони наголосили на важливості педагога бути відданим своїй справі, буди наставником та надійною опорою для підростаючого покоління.

dscn0284 dscn0288 dscn0295 dscn0301 dscn0311 dscn0315 dscn0354 dscn0356 dscn0367 img_0497 img_0499 img_0501 img_0535

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Керівник гуртка                                                      Качайло Людмила Миколаївна

Опубліковано у загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.