Свято «В колі сім’ї»

Родина – це невичерпне джерело любові та поваги. Це міцний будинок, це діти та онуки, це наша підтримка і опора, це найдорожче, що у нас є. Саме в сім’ї, у спілкуванні з близькими ми черпаємо свої сили. В ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» відбувся виховний захід, приурочений до всесвітнього дня родини.

Діти дізнались історію виникнення та розвитку цього свята, ознайомилися з сімейними традиціями та цінностями наших предків. В цікавих і щирих дискусіях діти мали можливість розповісти про свої рідних, обговорити важливі та хвилюючи питання. Всі разом пригадували прислів’я та приказки про родину та рідний дім. Згадували родинні фото та сімейні традиції.

Всі присутні прийняли участь у мультимедійній векторині, де мали можливість випробувати свої знання на тему історії сім’ї. А також для учнів і дорослих був проведений маленький екзамен, на якому довелось згадати особливі вподобання свої рідних, розповісти про свої методи виховання та пофантазувати про родину своєї мрії.

Учні читали вірші про родину, про головні цінності в житті. А також продемонстрували театралізоване дійство, що розповіло про виникнення слова сім’я. Захід залишив приємні відчуття, нагадав учням про головне і найцінніше в нашому житті.

DSCN0874 DSCN0875 DSCN0877 DSCN0881 DSCN0885 DSCN0887 DSCN0890 DSCN0892

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Бібліотекар                           Білогорохова Галина Федорівна

Керівник гуртка                   Качайло Людмила Миколаївна

Опубліковано у загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.