Сузір’я майстрів

13 січня 2016 року в Запоріжжі відбувся святковий захід «Сузір’я майстрів» для учнів професійно-технічних, загальноосвітніх навчальних закладів і закладів інтернатного типу.

Організаторами заходу виступили департамент освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації та Науково-методичний центр професійно-технічної освіти в Запорізькій області.

На новорічному святі учні та колективи професійно-технічних навчальних закладів м. Запоріжжя, мали можливість продемонструвати свої професійні вміння та здобутки, подарувати всім учасникам заходу казковий настрій та теплу дружню атмосферу.

ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» взяло активну участь у заході. Учні встановили на площі три мольберти, де всі охочі мали можливість написати щирі новорічні побажання. А також провели конкурсно-розважальну програму для всіх учасників свята. Діти різного віку залюбки брали участь у запропонованих конкурсах і вікторинах, веселих іграх; демонстрували свою кмітливість і спритність.

Свято пройшло яскраво, в теплій святковій атмосфері. Хотілось подякувати всім організаторам та активним учасникам заходу за незабутні емоції та враження.

 

y5nE8v_9I-wf2kXJ15yKVIKMxVMcWIrGAm5du_k8aER0

Керівник гуртка     Качайло Людмила Миколаївна

Опубліковано у загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.