Міжнародний день пам’яті жертв фашизму

З 1962 року було прийнято вважати кожну другу неділю вересня Міжнародним днем пам’яті жертв фашизму. В зв’язку з цим 19 вересня 2018 року в гр. 12 за професією «Маляр. Штукатур»  та гр.03 «Маляр. Штукатур. Лицювальник-плиточник» проведено виховну годину, присвячену пам’яті жертв фашизму.

Педагоги, класний керівник Орел Наталя Григорівна та майстер виробничого навчання Чебикіна Анастасія Устинівна,  зазначили, що День пам’яті жертв фашизму – це  мабуть найтрагічніша дата в сучасній історії багатьох країн світу. В цей день ми згадуємо всіх тих, хто загинув з вини фашистів. При цьому йде річ не тільки про солдат, які загинули на полі бою, але й про мирних жителів, які постраждали від бойових дій, голоду, закатованих жертв концтаборів.

Пагубний вплив такого політичного явища як фашизм відчула на собі більшість країн світу. При цьому жодній країні, навіть самі Германії, фашизм не приніс ніякої користі. Ідеологія фашизму принесла крах і своїм творцям, і всім тім, хто постраждав від дії її послідовників.

Наприкінці виховної години учні висловили думку, що фашизм – це страшна ідеологія, яка перетворила на ад життя мільйонів людей у всьому світі.

 

 

 

 

Виховну годину підготували та провели класний керівник Орел Наталя Григорівна та майстер в/н Чебикіна Анастасія Устинівна.  

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.