Відкритий урок майстра виробничого навчання за професією «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних»

25 квітня 2017 року відбувся відкритий урок з виробничого навчання майстра в/н Кішко Ксенії Вікторівни в групі № 07 за професією «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних». Тема уроку «Вивчення та заповнення форм, які використовуються в бухгалтерському обліку».

Урок проводився з використанням інтерактивної дошки, як основного інструменту, який надає будь-якому майстру в/н або викладачеві широкі можливості в реалізації своїх творчих ініціатив.

Майстром в/н була проведена попередня системна і кропітка робота з учнями по вивченню і систематизації знань і умінь з бухгалтерського обліку. В цікавій формі було продемонстровано порядок проведення вступного та заключного інструктажу з використанням інтерактивного курсу, мультимедійної презентації, програми learningapps.org. Атмосфера уроку сприяла учням повністю показати свої знання, вміння і навички.      

  Досвідченим майстром в/н Кішко Ксенією Вікторівною, в процесі уроку, було використано безліч інноваційних прийомів і засобів навчання, що, безумовно, сприяє саморозвитку, самоосвіті, самовираженню кожного учня, розвиткові його мислення, емоційної сфери, збагаченню особистого досвіду.

 

 

 

 

 

 

 

Голова МК Економічно-адміністративного напряму    Стрілець Н.В.

Майстер в/н                                                                   Кішко К.В.

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.