21 листопада – День Гідності та Свободи!

З метою гідного вшанування громадянської мужності учасників подій Помаранчевої революції та Революції Гідності у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України, їх відданості ідеалам свободи, справедливості, утвердження в державі демократичних цінностей, українці відзначають одне з нових, але знакових свят в новітній історії України – День Гідності та Свободи.

Це патріотичне свято відзначається згідно з Указом Президента № 872 від 13 листопада 2014 року «З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної  шани патріотизму й мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…».

Саме 21 листопада 2013 року, розпочались перші протести української громадськості у відповідь на рішення Кабінету Міністрів України про призупинення процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Тому, учні Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище» груп № 18 та 19, по професії «Оператор комп’ютерного набору. Адміністратор»,  разом з майстрами виробничого навчання Копилець Юлією Юріївною та Паскарь Наталією Юріївною, також долучились до святкування Дня Гідності та Свободи, яке проходило на майдані біля Запорізької обласної державної адміністрації.

Всі присутні пройнялись духом історичних подій, які змінили нашу державу та поклали квіти біля пам’ятного меморіалу Героям революції гідності.

vc_dgi0w7w4 i9gc2gnvxzo ptt2sahow0q x8hp-rt2eho stllojgl30m hx7z5ohfyuo _rx_wxtog_e u3jli3dryl4 li-nlakswle

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З повагою, майстри виробничого навчання ДНЗ «ЗВПУ»

Копилець Юлія Юріївна та Паскарь Наталя Юріївна.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.