Освітні інновації на уроках

Сьогодні уявити життя без комп’ютера, Інтернету та IT технологій практично неможливо. Сучасні діти не уявляють своє життя без Інтернету з його соціальним спілкуванням та інформаційними ресурсами. Ми спостерігаємо, як росте покоління візуалів, для яких головним джерелом інформації є зоровий ряд. Все це пояснює необхідність використання нових світових інформаційних розробок в освітній діяльності. Однією з інновацій в освітньому процесі, використовуваному в сучасному світі, є хмарні сервіси.

Так  27 квітня 2017 року відбувся відкритий урок викладача Бочарової Тетяни Петрівни з предмету «Технологія комп’ютерної обробки інформації» на тему “ Робота з програмою Windows Movie Maker. Початкові відомості про системи відеомонтажу” в групі 07 “Оператор комп’ютерного набору. Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних”.

Урок був сучасним, інтерактивним, ефективним і ефектним.  Змістовно і водночас цікаво подати матеріал дозволила заздалегідь підготовлена викладачем  мультимедійна презентація. Протягом уроку учні  мали змогу  і переглянути відео,  і розгадати кросворд, і допомогти один одному у вправі «ланцюжок».

Всі ці вправи виконувались на інтерактивній дошці і за допомогою  сервісів WEB 2.0: LearningApps.org та Фабрика кросвордів.

Присутні гості на уроці подякували викладачеві за такий цікавий та насичений урок, адже такі уроки не можуть застосовуватися часто в педагогічній діяльності, бо вони досить складні у підготовці. Бажаємо нашим колегам і надалі втілювати в життя нові педагогічні ідеї!

 

 

 

 

 

 

 

 

Голова методичної комісії професії

«Оператор комп’ютерного набору»       

Войтюк Тетяна Миколаївна

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.