Поетапна атестація за професією «Маляр II розряду»

Після закінчення навчальної програми в учбовому закладі, учні групи 12за професією «Маляр. Штукатур» пройшли виробничу практику на підприємствах «Дніпроспецсталь», «Керамік-Центр», «Спецмашремонт»,  Тернівське НВК, ФОП «Ляшенко», ФОП «Щербіна», ПП «Гефест» і отримали практичні навички в роботі.

Методичною комісією будівельних професій 20 червня  2018 року проведена поетапна кваліфікаційна атестація серед учнів на присвоєння кваліфікації «Маляр II розряду».

Кожний учень мав своє завдання, в якому необхідно було відповісти на запитання: технологічна послідовність виконання малярних робіт, інструменти та матеріали для цих робіт, підрахування необхідної кількості матеріалів, заходи безпеки. Усі учні добре виконали свою роботу, але з усіх учнів найбільше відзначилися: Дуплік Антон, Вішко Сергій, Єременко Сергій.

Наприкінці майстер в/н Чебикіна Анастасія Устинівна та викладач спецдисципліни Орел Наталя Григорівна  підвели підсумки роботи, оголосили оцінки та привітали учнів з присвоєнням II розряду по професії «Маляр».

 

 

 

 

Майстер в\н                    Чебикіна Анастасія Устинівна

Викладач спецдисциплін     Орел Наталя Григорівна

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.