Поетапна атестація за професією: «Лицювальник – плиточник» ІІ-го розряду в групі №04.

06 березня 2018 року у ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» була проведена поетапна кваліфікаційна атестація серед учнів групи №04 за професією: «Маляр. Штукатур. Лицювальник – плиточник» на присвоєння кваліфікації «Лицювальник – плиточник ІІ- го розряду».

Викладач спецдисциплін Височиненко Надія Вікторівна розробила тестові завдання для проведення поетапної атестації. Вони містили в собі питання з таких предметів як «Технологія лицювальних та плиткових робіт», «Матеріалознавство», а майстри виробничого навчання Москаленко Степан Петрович та Бурдейна Любов Михайлівна розробили завдання для практичних робіт.

Результати виконаних тестових та практичних завдань показали, що теоретичні та практичні знання учнів відповідають рівню кваліфікації «Лицювальник – плиточник ІІ- го розряду».

Найкращі результати показали наступні учні: Проданець Данило, Опашко Дмитро, Бодяко Олег, Шамрай Денис, Овчаренко Іван, Хімченко Микита.

          На завершальному етапі викладач спецдисциплін Височиненко Надія Вікторівна та майстри виробничого навчання Бурдейна Любов Михайлівна, Москаленко Степан Петрович підвели підсумки роботи, оголосили оцінки та привітали учнів з присвоєнням кваліфікації «Лицювальник – плиточник ІІ- го розряду»

 

 

 

 

 

 

 

Викладач спецдісциплин:                                Височиненко Надія Вікторівна

Майстер виробничого навчання:             Бурдейна Любов Михайлівна

Майстер виробничого навчання:             Москаленко Степан Петрович

Класний керівник:                                     Краєва Світлана Вікторівна

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.