День рідної мови!

Мова – це одне з багатьох чудес світу. Вона є тим цінним надбанням нації, скарбницею знань, що визначає нашу ментальність. У ній сконцентровані всі бажання, надії та сподівання народу.

Мова – це ДНК нації, її генетичний код, без якого народу не існувало б узагалі.

21 лютого увесь світ відзначає День рідної мови. Наша ж рідна мова – українська. Саме вона втілює в собі характер та історичну пам’ять, звичаї й традиції, розум і багатющий досвід поколінь, ніжну красу й силу душі людської. А тому ми повинні плекати, оберігати й примножувати її багатства.

Цього дня  класний керівник групи № 14  за професією «Декоратор вітрин. Флорист» Войтюк Тетяна  Миколаївна та майстер виробничого навчання Бідна Вікторія Вікторівна провели тематичну  виховну годину та вікторину «Говори українською»  з учнями групи.

Учні групи під час заходу не тільки дізналися про історію походження Дня рідної мови, а й узяли участь у цікавій вікторині. Гуцуляк Руслана  та Охламов Сергій  ознайомили своїх одногрупників  з історичними фактами, які передували становленню Дня рідної мови та  прочитали гуморески про культуру мовлення.

 

 

 

 

Класний керівник  Войтюк Тетяна Миколаївна.

Майстер виробничого навчання  Бідна Вікторія Вікторівна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.