ДРУЖНЯ ЗУСТРІЧ З МІНІ-ФУТБОЛУ

25 січня в Запорізькій загальноосвітній школі – інтернат № 4 пройшла дружня зустріч з міні-футболу між командами «Імпульс» КУ «ЗОШІ № 4» ЗОР та командою  ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище».

Після привітання команд почалася спекотна і захоплююча гра, яка проходила в дружній атмосфері. Команди грали в своє задоволення, зовсім не разочаровуючись від пропущених голів.

Протягом всієї гри головні вболівальники команди ДНЗ «ЗВПУ» – соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна та керівник фізичного виховання Басов Павло Павлович дуже переживали і підтримували своїх гравців.

У ході запеклої спортивної боротьби здобула перемогу команда «Імпульс» (керівник фіз.виховання і головний суддя – Філоненко Сергій Васильович), але наші хлопці отримали неоціненний досвід, граючи з командою «Імпульс», учнями спортивного класу з футболу.

Футбольній команді ДНЗ «ЗВПУ» залишається тільки краще готуватися до повторної зустрічі з командою «Імпульс», але тепер вже на своєму полі, в стінах свого навчального закладу.

1 2 3 4 5

 

 

 

 

 

 

 

Соціальний педагог Сергєєва Е.А.,

керівник фіз. виховання Басов П.П.

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини, Спортивно-масова діяльність. Додати до закладок постійне посилання.