Чорнобиль – трагедія сторіччя.

Вже пройшов 31 рік після страшної події, яка шокувала весь світ. Відзвуки цієї катастрофи століття ще довго будуть ятрити душі людей, а її наслідки ще не раз торкнуться людини. Ця страшна подія нанесла шкоду населенню та народному господарству України. Чорнобильська катастрофа — найбільша у світі техногенна ядерна катастрофа.

Тож, 26 квітня 2017 року саме цій трагедії був присвячений виховний захід, який провела класний керівник Стрілець Наталія Валеріївна з учнями групи № 11 за професією «Декоратор вітрин. Флорист».

Учні уважно слухали розповідь викладача та одногрупників про те, як 26 квітня 1986 року весь світ здригнувся від вибуху енергоблоку, який пролунав на Чорнобильській АЕС, а радіаційний пил простягнувся через територію України, Білорусії, 14 областей Росії і накрив частину території Західної Європи. Кількість людей, що брали участь в гасінні пожежі на ЧАЕС, становила 240 тис. Всі вони отримали високі дози радіації. Однак саме пожежникам вдалось врятувати нас від справді серйозної катастрофи – сильного водневого вибуху, який міг стати наступним етапом трагедії.

На виховному заході класний керівник постаралась створити умови для осмислення і усвідомлення інформації про Чорнобильську трагедію для формування громадянської відповідальності та патріотичного виховання учнів на прикладі вивчення причин і наслідків Чорнобильської аварії.

 

 

 

 

 

Класний керівник групи № 11 Стрілець Наталія Валеріївна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.