Яскрава фотосесія, яка була проведенана території ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» отримала назву «Українська бувальщіна».

У ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» було об’явлено  огляд презентацій народного оберегу.

Класні керівники групи № 15, І курсу,  професії «Живописець. Флорист» –  Прокоф’єв Євген Олександрович і Групи № 10,  ІІ курсу, професії  «Живописець. Флорист» – Прокоф’єва Анжела Миколаївна зібрались зі своїми групами  і обговорили план дій, що до участі у цій цікавій акції. І так захопилися своїми ідеями, що і не помітили, як проста, але цікава ідея огляду презентації переросла у щось більше! Вирішили зробити не просто презентацію оберегів, а ще й показати те середовище, в якому  ці обереги виглядали би гармонійно.

Для цього були зібрані предмети українського побуту, деякі з них, такі як: прялка, вишиванки, рушники, серветки  були старовинні і зберігалися у родинах як сімейні реліквії. Українські обереги, у вигляді віночків зробили своїми руками, а колоритні персонажі, у вигляді чорнявої циганки( учениця г. №15 Розинько Зоя) , яка нагадала молодятам щасливе майбутнє( учні гр. № 15 Романова Юлія і Гуртовий Даніло), закоханого парубка – козака, який тількі що повернувся з походу, щоб попросити  руки коханої у строгої матусі(учениця гр. №15 Іванова Олександра) , чарівної дівчини, мрійниці,  яка  чекає на любимого(учениця гр. № 15 Потепух Олександра), друзів молодят,  які прийшли до них у гості (учні гр. № 15 Семенко Володимир і Рибалка Карина;учениця гр. №10 Сорохтей Анастасія),   і гість, який, ніби – то тільки що зпригнув з бойового коня, шоб привітати свого бойового товариша, та його кохану ( РустамовЗаур), це наші вихованці, які талановиті є не тільки у навчанні живопису та рисунку, але є здібними акторами.

Учні із радістю підхопили ідею класних керівників постворенню фото –  образів з українського історичного олійного живопису, завдяки якому ми маємо можливість бачити і вивчати історію нашої рідної, героїчної  Держави.  Ми дуже вдячні художникам минулого, таким як: Тарасу Григоровичу Шевченко, Миколаю Левченко,Васильковському Сергію, Самокишу Миколі, Іллі Репіну, нашим співвітчизникам- Анатолію Фоміну і Євгенію Чуйкову і багатьом іншим талановитим живописцям олійного живопису,  які виспівали красу рідного краю.

Наші вихованці дуже вдало вжилися у образи минулої давнини, де їхпращури , також як і ми, закохувалися, мріяли про щасливе, незалежне життя, для чого  і виробляли обереги .

Як було вже сказано, що не обійшлося без сюжетної постановки, яка захопила художника-живописця Прокоф’єва Є. О. Це ж такі можливості вираження для митця! На картинному, тільки не площині, а просторі,знаходяться  не тільки  складні взаємопов’язані натюрморти, але і живі персонажі, які, за допомогою колоритного одягу, виразу обличчя, рухів можуть скласти цікаву  композицію. Живі картини, не раз надихнули Прокоф’євих на живопис! Під час інсталяції горіли очі не тільки у викладачів і  учасників, але і у команди гримерів, костюмерів, помічників фотографу!

Подумки вже були написані яскраві портрети, та сюжетні композиції, які біли відтворенні сьогодні! Багато задумок, що до створення картин,народилося у Євгена і Анжели Прокоф’євих. Але, це плани на майбутнє! А ще у планах є продовження циклу фото сесій, з учнями, які не попали у кадр.

Результат виявився на стільки цікавим, що Євгеном Олександровичем і Анжелою Миколаївною було запропоновано взяти участь у тематичній фото сесії не тільки учням, але і педагогам, і адміністрації.

Так що з наступного тижня стартує новий проект, під назвою «Українська старовина  у сучасному фото, на гостинах( на теренах) у ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище». Маємо надію, що педпрацівникам, також, як і учням припаде до дущі наша ідея, що до створення

Приєднуйтесь до нас і слідкуйте за новинами! З нами завжди цікаво!

dsc_0934 dsc_0940 dsc_0941 dsc_0942 dsc_0947 dsc_0950 dsc_0966 dsc_0970 dsc_0972 dsc_0984 dsc_0993 dsc_0995 dsc_0997 dsc_1021 dsc_1022 dsc_1028 dsc_1038 dsc_1043 dsc_1046 dsc_1068 dsc_1077 dsc_1074

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24.11.2016 р.

З повагою до усіх добрих людей, художник, класний керівник групи № 15, професії «Живописець. Флорист», викладач живопису, Прокоф’єв Євген Олександрович.

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.