У пошуках солодкого життя або квест до Дня студента.

З приводу відзначення Дня студента (Тетянин день) для учнів ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» був підготовлений та проведений інтелектуально-ігровий квест. Учасники були поділені на дві команди : «Переможці» та «Котолені». Вони мали пройти ряд послідовних тематичних випробувань. На шляху до головного солодкого призу перед гравцями постали завдання, які не тільки продемонстрували їхню кмітливість, винахідливість, спритність а й допомогли відчути командний дух та вміння працювати разом заради єдиної мети.

У квесті активну участь прийняли майстри, викладачі та інші працівники училища. Вони підготували для учасників квесту ряд цікавих запитань та завдань за своєю професією та на тему студентського життя загалом. Вирішивши всі завдання та відшукавши всі потаємні коди, обидві команди, з різницею в кілька хвилин, дістались головного призу. По завершенню квесту всі учасники прийняли участь в святковому чаюванні.

Особливу подяку хотілось висловити всім, хто прийняв активну у створенні та проведені квесту. Завдяки спільній роботі вдалось подарувати учням гарні емоції, настрій та заряд енергії.

aEUwMDLlbJo CL7nkiATQgk e6JX1hX-5DM fmsNAWYbyTc j2L905Dh9vI M4ge8eTaXUw mQ9EqqYH-vI netrMU_4K1o nSw2aK6rYbU NX2qGe0XGbI Q0PW8Jpy-Mo ZBubIs93gIo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Керівник гуртка Качайло Людмила Миколаївна

Викладач фізичного виховання Краєва Світлана Вікторівна

Опубліковано у загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.