Знову запрацювала «Студія» академічного рисунку у майстерні №102

План роботи гуртка «Студія»

Заняття у гуртку проводить викладач живопису та рисунку, член Національної Спілки Художників України, магістр образотворчого мистецтва – Прокоф`єв Євген Олександрович

«Студія» запрошує усіх бажаючих учнів ДНЗ «ЗВПУ» художнього напряму та інших відділень приймати участь у цих дуже гарних та пізнавальних заняттях, де можна засвоїти науку виконання побудови композиції у форматі, оволодіти навичками для виконання грамотного рисунку та живопису.

Всі заняття побудовані за методикою навчання по принципу комбінування теоретичних знань з практичним відпрацюванням і виробленням навичок виконання робіт в графічних та живописних техніках.

 

На «Студії» пропонуються одержувати знання в прийомах:

– ведення рисунку, технічному виконанню живописних етюдів;

– розвиток абстрактного мислення, просторової уяви;

– розкриття творчих здібностей;

– вміння створювати гармонійні кольорові композиції.

Під час заняття виконаються рисунки з натури для розвитку окоміру і виявлення пропорцій; тональні малюнки для виявлення тональних відносин простору і матеріальності; малюнки гіпсових голів; портрети з натури; вправи на оволодіння технікою акварелі, гуаші та олійного живопису; пропонується виконання живописних етюдів з пам`яті та натури.

Будуть започатковані пленерні заняття за міським пейзажем, де будуть виконуватися замальовки та короткочасні нариси. Також будуть запропоновані до виконання етюди живописного характеру, в яких буде застосована змішана живописна техніка.  

Заняття проходять кожен четвер з 14:00 до 15:30 в кабінеті №102.

Перші заняття вже пройшли 19.01.17, 26.01.17, 02.02.17, які відвідали талановиті учні художнього відділення групи №15 та №10 за професією «Живописець-Флорист». Ці учні поставили собі мету стати кращими у своїй професії, розгорнути свій талант за допомогою свого викладача та отримати нові знання у різних техніках малюнку та живопису. Ознайомитися з сучасними матеріалами додатково.

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.