ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗНАНЬ ТА ПОЧАТКОМ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Цього року велику та дружню родину Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище» поповнили 236 учнів з різних куточків Запорізької області.

Учнів груп нового набору радо зустрічали адміністрація та педагогічний колектив навчального закладу.

До присутніх в актовій залі юнаків, дівчат та їх батьків першим звернувся з привітаннями та напутніми словами директор ДНЗ «Запорізьке ВПУ» Кондратьєв Ігор Іванович. Він наголосив, що всі спеціальності, які обрали учні, сьогодні користуються неабиякою популярністю не тільки у Запорізькому регіоні, а й за його межами. Про це свідчить той факт, що всі випускники 2017 року вже влаштувалися на роботу, а частина з них – вступили до вишу та коледжів, де будуть продовжувати навчання на старших курсах різних факультетів.

Під час урочистостей привітати молодь та їх батьків завітала методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти Запорізької області Семенова Людмила Олексіївна. У своїх зверненнях до першокурсників вона зичила їм миру й добробуту, та радила здобувати й реалізовувати знання задля розвитку власної успішної кар’єри та розбудови України як щасливої європейської держави.

Заступник директора з НВР Граур Ірина В’ячеславівна та заступник директора з НВР Хімченко Наталія Юріївна висловлювали побажання учням прорости паростком знань, які будуть у них закладені під час навчання, та запевняли, що ті, хто отримав у цьому році право стати учнями Запорізького вищого професійного училища, зробили правильний вибір: їх навчатимуть висококваліфіковані викладачі та майстри.

Учасників святкового зібрання вітали чудовими українськими піснями учениця 1 курсу групи № 11 з професії «Декоратор вітрин. Флорист» Кірєєва Юлія та учениці 2 курсу групи № 07 з професії «ОКН. Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних» Бугайова Єлизавета та Сидун Тетяна.

Ведуча святкової програми, член Ради учнівського самоврядування Гришко Аліна – учениця групи № 19 з професії «ОКН. Адміністратор» (2 курс) запевнила учнів, що вони мають ставити перед собою високі цілі, адже випускникам Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище» цілком під силу їх досягати.

Вітаємо з Днем Знань та початком нового навчального року!

Хай новий навчальний рік принесе Вам мудрість, наснагу, приємні враження від пізнання нового, позитивні емоції і нові відкриття!

 

 

 

 

Свято підготували та провели керівник гуртка Крапівко Віталій Леонідович та соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.