Державна підсумкова атестація в групі №09 за професією: «Агент з постачання. Оператор комп’ютерного набору»

8 лютого 2017 року в Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище» пройшла підсумкова державна кваліфікаційна атестація для учнів групи № 09 за професією «Агент з постачання, Оператор комп’ютерного набору 2-ї категорії». Екзаменаційну комісію очолила Панкова Ольга Василівна – заступник управляючого Товариства з Обмеженою Відповідальністю «РУШ», а також в комісію входили: директор – Кондратьєв Ігор Іванович., заступник директора з НВР – Граур Ірина Вячеславівна, старший майстер – Гармаш Валентина Іванівна, викладач спец. дисциплін – Стрілець Наталія Валеріївна, майстер виробничого навчання – Бурдейна Любов Михайлівна.

Не зважаючи на хвилювання, всі учні групи №09 у кількості 29 чоловік при захисті дипломних робіт змогли показати всі свої знання, вміння та навички, які вони отримали  впродовж навчання за даною професією в училищі.

Учні групи №09 підтвердили кваліфікацію «Оператор комп’ютерного набору» 2-ї категорії. За результатами захисту найвищі бали отримали: Панкова Аліна, Хлепітько Анна, Яворська Анастасія, Манченко Юлія, Мердич Марина, Барсук Катерина, Ступко Владислав та Навальнєв Владлен.

Всі присутні члени екзаменаційної комісії побажали випускникам успіхів у майбутній трудовій діяльності, побажали знайти правильну стежину у своєму житті і не сходити з неї, не втрачати віри в себе, навіть коли ніхто не віритиме, завжди пам’ятати своїх батьків і вчителів, які завжди будуть тим вогником, що світитиме незгасимо все життя і не дасть заблудитися на життєвих просторах.

 

 

 

 

 

 

 

Майстер виробничого навчання – Бурдейна Любов Михайлівна

Викладач спец. дисциплін – Стрілець Наталія Валеріївна

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.