Поетапна атестація за професією «Оператор комп’ютерного набору»

01 березня 2017 року в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище», проводилась поетапна кваліфікаційна атестація учнів навчальної групи № 07 за професією «Оператор комп’ютерного набору. Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних» на присвоєння кваліфікації «Оператор комп’ютерного набору ІІ-ї категорії».

          Викладачем спеціальних дисциплін Бочаровою Тетяною Петрівною були розроблені тестові завдання, які містили в собі питання з профільних предметів. Друга частина поетапної атестації складалася з практичних завдань. У кожного учня було два індивідуальних завдання, які виконувались в таких програмах як MS Word, MS Excel, MS Access, MS PowerPoint під наглядом майстра в/н Кішко Ксенії Вікторівни.

Всі учні впорались з тестовим завдання на достатньому рівні. Однак, слід відмітити високий рівень теоретичної підготовки наступних учнів групи № 07 Бугайової Єлизавети, Козлової Ольги, Хупавки Юлії, Чалої Альони, Чалої Анастасії.

Наприкінці викладач спецдисциплін Бочарова Тетяна Петрівна та майстер в/н Кішко Ксенія Вікторівна підвели підсумки роботи, оголосили оцінки та привітали учнів з присвоєнням ІІ-ї категорії за професією «Оператор комп’ютерного набору».

 

Викладач спеціальних дисциплін Бочарова Тетяна Петрівна

Майстер виробничого навчання Кішко Ксенія Вікторівна

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.