День відкритих дверей у ДНЗ «Запорізьке ВПУ»

Вибір професії – одне з найважливіших рішень у житті. Професія – це в більшості випадків на все життя. Саме тому, дуже важливо зважено і з розумом підійти до вибору майбутнього фаху. Перший крок – вибір навчального закладу. Для цього, власне, кожного року і проводяться Дні відкритих дверей майже у всіх навчальних закладах України. ДНЗ «Запорізьке ВПУ» не виняток.

24 листопада 2016 року  в рамках профорієнтаційної роботи пройшов День відкритих дверей в ДНЗ «Запорізьке ВПУ». На цей захід були запрошені учні шкіл м. Запоріжжя, інтернатні заклади освіти, учні художніх шкіл міста. Для наших юних гостей була проведена екскурсія по училищу, підготовлені та проведені майстер – класи  з батіку, флористики, живопису, учні переглянули презентації про життя училища, про заходи, які проводяться у нашому закладі. Дітям було особливо цікаво в майстернях та кабінетах.

Як заведено, всі охочі отримати інформацію про навчальний заклад зібравшись в актовому залі, подивились виступ агітбригади та невеликий концерт, який підготувала керівник гуртка Качайло Л.М.. Заступники директора по НВР Граур І.В та Хімченко Н.Ю., привітали усіх присутніх і заохотили до вступу саме в наше училище, ознайомили з правилами прийому у 2017 році. Далі, учні та їх батьки розійшлися по кабінетах та майстернях, щоб дізнатись більш детально про професію, що їх зацікавила. Там викладачі дали вичерпну інформацію про напрями підготовки у навчальному  закладі.

З огляду на те, яка кількість абітурієнтів була присутня на Дні відкритих дверей, маємо надію, що наступного року наша дружна родина поповниться чималою кількість талановитих, амбіційних та веселих молодих людей. Принаймні керівництво училища та особисто директор  Кондратьєв Ігор Іванович, робить для цього все можливе, а іноді і неможливе. День відкритих дверей – це перша близька зустріч з тими, на кого направлена робота з профорієнтації і тими, хто, можливо, в найближчому майбутньому стане гордістю ДНЗ «Запорізьке ВПУ». Сподіваємось, після цього заходу чимала кількість школярів всерйоз вирішила вступати до нашого училища. А нам залишається лише сказати – Ласкаво просимо!

img_4310 img_4311 img_4313 img_4323 img_4326 img_4331

 

 

 

 

 

 

 

Заступник директора з НВР  Хімченко Наталія Юріївна.

Опубліковано у Абітурієнту, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.