Інтерактивна дошка на уроці у майбутніх будівельників

28.04.2017 року в ДНЗ «ЗВПУ» відбувся відкритий урок викладача вищої категорії Єрьоменко Олени Миколаївни в групі 04 «Маляр. Штукатур. Лицювальник-плиточник». Урок було заплановано і проведено в рамках програми вивчення досвіду по застосуванню на уроках теоретичного та виробничого навчання новітнього освітнього засобу, що з’явився в арсеналі нашого колективу – інтерактивної дошки.

Викладач на підсумковому уроці з предмету «Технологія малярних робіт» підготувала учням цікаві інтерактивні завдання, виконуючи які, ті змогли повторити і закріпити особливості технології фарбування різних поверхонь, виконання шпалерних робіт, порядок облицювання поверхонь гіпсокартонними листами.

Учні групи Овчаренко І., Новгородов Р., Шамрай Д. методом випереджальних завдань підготували презентації на відповідну тематику.

Цікавими для всіх присутніх виявилися завдання, підготовлені викладачем в онлайн-редакторі інтерактивних та мультимедійних навчальних блоків LearningApps.org. Вікторина, проведена засобами управління інтерактивної дошки, дозволила згадати учням дефекти шпалерних робіт та причини їх виникнення.

Продемонстрований досвід викладача ще раз підтверджує: інтерактивна дошка, за умови її ефективного використання, є дієвим засобом активізації розумової та пізнавальної діяльності учнів всіх напрямків підготовки, у тому числі і майбутніх будівельників.

 

 

 

 

 

 

 

Методист Кулинич О.А.

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.