Людина – особистість

Людина народжується уже людиною. З першого погляду це не потребує доказів. В новонародженого структура мозку передбачає розвиток інтелекту, конфігурація тіла – здатність ходити. Цим немовля відрізняється від тварини, яка ні при яких обставинах не зможе набути цих якостей.

Хто така людина? Чим вона відрізняється від тварин? Над цими питаннями люди замислювались давно. Великі мислителі дійшли висновку: найважливішою відмінністю людини від тварини є те, що вона створіння суспільне або соціальне. Кожен новонароджений стає людиною тільки в суспільстві.

Яку людину можна назвати особистістю? Саме це питання розглянули спільно учні та викладач Орел Н.Г. на позакласному заході, який пройшов у гуртожитку 26 жовтня.

Учням було запропоновано пройти тест з пізнання власної індивідуальності, разом з викладачем обговорили, які прояви поведінки привертають, а які відштовхують людей при спілкуванні.

Підсумували захід визначенням, що бути особистістю – це здійснювати вибір в силу своєї позиції, відповідати та оцінювати наслідки прийнятого рішення, уміти керувати своєю поведінкою, володіти свободою вибору.

 

 

 

 

Викладач                                                   Орел Наталя Григорівна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.