МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ КРАСИ

18 вересня 2015 року у гуртожитку ДНЗ «ЗВПУ» з учнями училища було проведено бесіду на тему: «Міжнародний день краси». Цей захід провела майстер виробничого навчання Бурдейна Любов Михайлівна.

          Краса врятує світ. З цим твердженням згодні багато людей, адже недарма день краси зведений у ранг всесвітніх свят.

Двадцяте століття стало століттям відкриттів і проривів в області косметології і виробництва косметики. Краса стала настільки важливою, що удостоїлася власного свята – Міжнародного дня Краси, який відзначається щорічно 9 вересня.

Завжди в усі часи люди поклонялися прекрасному, шанували красу …

Бурдейна Любов Михайлівна доповіла, що це свято було засновано в 1995 році з ініціативи Міжнародного комітету з косметології та естетики CIDESCO. Саме відтоді його і почали відзначати в багатьох країнах.

Заснований у 1946 році в Брюсселі Міжнародний комітет з косметології та естетики об’єднує професіоналів усього світу в більш ніж 40 країнах і є найпрестижнішою організацією в сфері краси.

Учні прийняли участь в обговоренні поняття краси з їхньої точки зору.

Що таке краса? У кожного з нас є своя відповідь на це складне філософське питання. Наймудріші люди планети зламали чимало списів в суперечках про те, що таке справжня краса і навіщо вона потрібна. Так, Цицерон вважав, що краса – це невід’ємна властивість здоров’я. Чехову належить авторство думки, що в людині повинно бути все прекрасним: і обличчя, і одяг, і душа, і думки – важко не погодиться з російським класиком.

Бурдейна Любов Михайлівна доповіла, що незважаючи на прагнення до єдиних стандартів і образів, краса все ж має свою індивідуальність і унікальність. Крім того, краса кожен день змінюється, і поняття гарного в далекому минулому суттєво відрізняється від сучасності.

Кожен з присутніх зрозумів, що краса – поняття відносне. красу не можна виміряти, нею можна лише милуватися.

Будьте красивими завжди і в усьому! Рятуйте собою світ!

4 5 2 3

 

 

 

 

 

 

 

Майстер виробничого навчання: Бурдейна Любов Михайлівна.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.