Професійно-орієнтаційний майстер-клас у Нікополі

Живописець – творча та популярна професія, яка вимагає від майстра вміння володіти всіма видами живопису (іконопис, портрет, натюрморт, пейзаж) та техніками, починаючи процес від ескізу та завершуючи творчою роботою. Самостійно виконуючи всі підготовчі та завершальні етапи, дотримуючись встановленої технології.

Живописець працює акварельними, гуашевими, темперними або олійними фарбами в приміщеннях, які обладнані сидячими або стоячими мольбертами, оснащені відповідним освітленням, або на природі.

У Запорізькій області професію «Живописець» можна здобути тільки у навчальному закладі ДНЗ «ЗВПУ».

Під час навчання у ДНЗ «ЗВПУ» учні проходять підготовку з таких дисциплін, як: академічний живопис, академічний малюнок, композиція, перспектива, основи моделювання, матеріалознавство, технологія виконання художніх робіт.

Навчання проводиться під керівництвом висококваліфікованих викладачів Прокоф’єва Євгена Олександровича, Прокоф’євої Анжели Миколаївни, та Йолопа Миколи Миколайовича, які мають Членство у Національній Спілці Художників України, та отримали магістерську освіту з художнього напрямку, у вищих навчальних закладах України, такі як: Харківська Державна Академія Дизайну та Мистецтв, Херсонський Національний Технічний Інститут з кафедри Дизайн, Луганське Вище Художне Училище, Запорізький Класичний Приватний Університет та ін. Також й інші викладачі художнього відділення ДНЗ «ЗВПУ» у складі Білоцерковець Тетяни Іванівні, Гудзь Аліни Юріївни, Кібальник Юлії Олегівни та Бідної Вікторії Вікторівни мають вищу освіту.

Навчаючись у ДНЗ «ЗВПУ», учні з професії «Живописець» набувають фахових знань, умінь і навичок, готуються застосовувати їх у своїй подальшій професійній діяльності.

Професія живописця також передбачає певні риси характеру та якості, нахили, вміння: потрібно постійно думати, аналізувати, співставляти, порівнювати, мати добру уяву, не боятись експериментувати, бути творчим, наполегливим, посидючим, терпеливим.

Під час проходження виробничої практики у художніх комбінатах, приватних підприємствах художнього профілю учні вдосконалюють свою професійну майстерність, набувають нових знань та навичок. Крім того, під час практики роботодавці мають нагоду оцінити професійний рівень молодих фахівців і запропонувати їм по закінченні навчання робочі місця.

Сьогодні живописець не залишиться без роботи, оскільки будуються нові храми, оселі, школи та дитячі садки і є багато охочих надати внутрішній частині будівель довершеного вигляду завдяки творчим живописним роботам.

 

Протягом лютого – березня в рамках місячника профорієнтаційної роботи проводились майстер-класи з навчального живопису в Нікопольській, Запорізьких, Вільнянській школах мистецтв. Проводилися викладачем ДНЗ ЗВПУ, Членом Національної Спілки Художників України, Випускником-Магістром Харківської Державної Академії Дизайну та Мистецтв – Прокоф`євим Євгеном Олександровичем.

На майстер-класі були присутні батьки учнів, педагоги та директор. Учні приймали активну участь та під керуванням Прокоф`єва Є.О. виконали учбовий етюд в техніці гризайль(складний натюрморт). Такі майстер-класи корисні і для педагогів у якості учбово-творчого обміну для підвищення рівня викладання в художніх школах.

Подібні майстер-класи є найкращим професійно-орієнтаційним методом показання високого рівня навчання художників ДНЗ «ЗВПУ».

8 1 2 3 4 5 6 7

Опубліковано у загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.