Дозвілля в гуртожитку

Молодь – це частина суспільства. Не зрозумівши суспільства, в якому живе молодь, неможливо зрозуміти саму молодь і її специфічні проблеми. Конфуцій радив прислухатися до пісень, які співають в народі, щоб зрозуміти, чим живуть люди, на що сподіваються. Тож, де шукати кумира, як не в мистецтві? Музика, кіно, література дають обширний матеріал для досліджень і роздумів. Завдяки їм можна зрозуміти, що діється в глибині людських душ.

Для мешканців гуртожитку Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище» 29.03.2016р. ми, викладачі навчального закладу Стрілець Н.В. та Бочарова Т.П., провели виховний захід під назвою «Кумири всіх поколінь». В рамках цього заходу ми намагались дати учням уявлення про те, що таке ідеал, кумир, формувати позитивну моральну оцінку таких якостей, як самостійність, відповідальність, незалежність, а також сприяти розвитку прагнення до самовиховання та самовдосконалення. Не оминули ми увагою й таке, інколи негативне, явище як фанатизм, щоб сприяти розвитку критичного мислення у наших вихованців.

Окрім розповіді про видатних особистостей всіх часів і народів учні виконували творче завдання, приймали участь у грі «Вгадай кумира» та розповідали про тих особистостей, на яких хотіли б бути схожі.

 

20160329_163232 20160329_162023 20160329_163218

 

 

 

Викладачі: Стрілець Наталія Валеріївна

Бочарова Тетяна Петрівна

 

Опубліковано у загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.