Культурний тиждень

Виховання – це процес соціальний у найширшому розумінні. З віком дитина входить у безкінечне число відносин, які з віком дедалі більше ускладнюються моральним і фізичним зростанням самого підлітка. Спрямувати цей розвиток і керувати ним – завдання педагога.

Щоб створити в навчальному закладі умови взаємо розкриття добрих починань батьків, позашкільних культурних центрів, а також для гармонійного розвитку особистості учня, викладачами постійно ведуться пошуки раціональних шляхів виховання.

В рамках міжнародного Дня поезії та Дня театру, що припадають на кінець березня, учні ДНЗ “Запорізьке вище професійне училище” відвідали ряд культурно-просвітницьких заходів. Побували в обласному музично-академічному театрі ім. Магара, де переглянули п’єсу “Одруження” за однойменним твором М. В. Гоголя. Професійна гра акторів не залишила байдужим жодного з учнів. Подарувала чудовий настрій та бажання відвідати театр ще раз.

1 2

 

 

 

Також учні художнього відділення відвідали галерею Української спілки художників, де могли переглянути роботи відомих запорізьких художників. Темою виставки був український фольклор.

3 4

 

 

 

З метою ознайомлення учнів з юними початківцями театрального та музичного мистецтва, було відвідано концертну програму театрального відділення Запорізького національного університету. На сцені було представлено яскраві номери з театрального, вокального та поетичного мистецтва. Виступи викликали щиру зацікавленість та жваві обговорення.

5 6

 

 

 

Загалом, цей мистецький тиждень пройшов яскраво та насичено. Подарував учням нові враження та натхнення на сміливий розвиток своїх талантів.

Керівник гуртка                               Качайло Людмила Миколаївна

Майстер виробничого навчання     Кібальник Юлія Олегівна

Опубліковано у загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.