Класна година в групі № 07 «Хрещення Київської Русі»

З нагоди 1030 – річчя від дня Хрещення Київської Русі 27.10.2017 року в ДНЗ «Запорізьке ВПУ» майстром в/н Кішко Ксенією Вікторівною було проведено класну годину в групі № 07 за професією «Оператор комп’ютерного набору. Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних».

Ксенія Вікторівна розповіла про Державне свято встановлене в Україні в рамках святкування 1030-річчя Хрещення Київської Русі згідно з Указом президента Петра Порошенка:

Ураховуючи значення православних традицій в історії і розвитку українського суспільства, на підтримку ініціативи Національної ради з питань культури і духовності, Українського фонду культури, Української православної церкви, Української православної церкви Київського патріархату, Української автокефальної православної церкви, громадськості постановляю установити в Україні День хрещення Київської Русі-України, який відзначати щорічно 28 липня, у день пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира — хрестителя Київської Русі.

Це свято відзначається у день Святого Володимира — одного із засновників і покровителів нашої державності. Для нас цей день фіксує і означає кілька принципових понять. Це — спадкоємність тисячолітньої історії України, нашої нації і держави. Це — неподільність Українського народу і його єдність навколо ідеї сильної держави і віри. Це — соборність усіх українців і всіх українських земель навколо рідної державної і духовної столиці — Києва. Це — велика присутність Києва у світовій історії і його цивілізаційний вплив на сусідні землі і народи. Це — єдність нашого державного і духовного начала.

          Учні уважно слухали розповідь та переглянули відео про Хрещення Київської Русі. Група №07 за професією «Оператор комп’ютерного набору. Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних», винесли з класної години багато корисної, нової та цікавої інформації.

 

 

 

 

Учениця групи 07                                                      Козлова Ольга Володимирівна

Майстер виробничого навчання                       Кішко Ксенія Вікторівна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.