Майстер-клас з самооборони для учнівської молоді

26 березня 2018 року на базі гуртожитку ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» відбувся майстер-клас з самооборони, який провів представник Управління патрульної поліції в Запорізькій області Владислав Євстратов разом з членами воєнно-спортивного клубу «СТАФФ» та громадського формування з охорони громадського поряду «Хортицький полк».

Основна мета заходу – продемонструвати можливість виходу з небезпечної ситуації завдяки певним правилам поведінки та необхідним знанням.

Майстер-клас по самообороні – це шанс навчитися уникати нападів, відбивати атаки і навіть обхитрити нападника. Але, щоб відчувати себе впевненіше, на самоті крокуючи по нічних вулицях, кожній людині потрібно бути підготовленим до будь-яких несподіваних зустрічей. Владислав звертав увагу учасників, що в абсолютній більшості випадків дівчина не може бути серйозним суперником для чоловіка, проте при відповідних діях, зловмисник може бути знешкоджений на деякий час, що дасть вам змогу викликати поліцію та залишити місце пригоди.

Під час майстер-класу хлопці та дівчата побачили, наскільки практичними є жіночі підбори на взутті, які найбільш болючі зони для нанесення неочікуваного удару підручними засобами.

          Дякуємо Владиславу Євстратову і його команді за корисний майстер-клас!

 

 

 

 

 

 

 

Захід організували та провели заступник директора Хімченко Н.Ю., соціальний педагог Сєргєєва О.А. та вихователь гуртожитку Рижих О.В.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини, Соціально-педагогічна діяльність. Додати до закладок постійне посилання.