Екскурсія до запорізького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

21 листопада 2017 року учні Запорізького вищого професійного училища разом з соціальним педагогом Сєргєєвою Оленою Анатоліївною відвідали Запорізький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, де отримали інформацію щодо послуг, які вони можуть отримати у свій вільний (після урочний) час.

Зенько Роман Юрійович – фахівець центру розповів учням, що крім основних послуг, які надає ЗМЦССДМ, у молоді до 35 років є можливість відвідувати тренінгові заняття та консультації, працювати за комп’ютером, опановуючи нові програми; виконувати домашні завдання або працювати над новими проектами.

Є і кімната відпочинку, де за чашкою ароматного чаю або кави можна отримати насолоду від спілкування.

Центр також надає можливість молоді займатися тенісом та підтягнути тіло у тренажерному залі, зміцнити імунітет, прогнати втому та підвищити стресостійкість.

Учнівська молодь ДНЗ «Запорізьке ВПУ» зараз має нагоду щотижня, кожний вівторок та четвер о16-00 відвідувати тренажерний зал.

Тож запрошуємо на активний відпочинок у вільний час!!!

 

 

 

 

Соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини, Соціально-педагогічна діяльність. Додати до закладок постійне посилання.