ДО 100 РІЧЧЯ ЗАСНУВАННЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА

08.04.2018р. на Україні відзначається День заснування Товариства Червоного Хреста – найстарішої організації, яка уособлювала милосердя, гуманізм, допомогу і підтримку.

28 жовтня 1992 року президентом України був підписаний Указ про Товариство Червоного Хреста України, згідно з яким Товариство було визнано єдиним Національним Товариством Червоного Хреста, уповноваженим надавати підтримку органам державної влади в їх діяльності в гуманітарній сфері.

15-18 квітня 1918 року в військово-революційному Києві відбувся І З’їзд Товариства Червоного Хреста України, а 18 квітня вважається датою початку діяльності Червоного Хреста. Основними завданнями, які поклав на себе український Червоний Хрест в той важкий час, стали допомога біженцям і військовополоненим, турбота про інвалідів і дітей-сиріт, боротьба з голодом та епідеміями, організація лазаретів, госпіталів і пунктів харчування для всіх, хто потребує.

В даний час Товариство Червоного Хреста України є учасником Міжнародного руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця і налічує понад 6,3 мільйона активістів і прихильників.

Діяльність Товариства охоплює всю територію України, де реалізується понад 40 проектів і програм.

Понад п’ять років Запорізьке вище професійне училище співпрацює з ТОВ «Червоний Хрест» Вознесенівського району, проводячи сумісні інформаційно-просвітницькі та профілактичні заходи, організовуючи надання гуманітарної допомоги дітям соціальної категорії.

Цього року, з нагоди ювілейної дати, у нашому училищі організовано та проведено:

03 квітня 2018 року – інтерактивний захід на тему «Профілактика ВІЛ», з залученням волонтерів Запорізької обласної організації Товариства Червоного Хреста України – Батрака Костянтина та Сулеймана Андрія;

04 квітня 2018 року – інформаційно-просвітницький захід на тему «Перша допомога», який провів волонтер Запорізької обласної організації Товариства Червоного Хреста України – Оспенников Володимир Сергійович.

Для учнів соціальної категорії заплановано надання гуманітарної допомоги.

Основними принципами, якими керуються волонтери і співробітники Товариства Червоного Хреста України у своїй повсякденній роботі, є гуманність, неупередженість, нейтральність, незалежність, добровільність, єдність, універсальність – ці принципи є основоположними і в роботі Міжнародного Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.

 

 

 

 

Соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії. Додати до закладок постійне посилання.