АКЦІЯ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЛЯ»

З 27 листопада по 12 грудня 2017 в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» проходить акція «16 днів проти насилля»

В рамках акції заплановано скайп конференції, відео тайми, заняття з елементами тренінгу «Стереотипи суспільства: подолання насильства», анкетування, зустрічі з фахівцями правоохоронних органів, Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Клініки дружньої до молоді, тощо.

В перший день проведення акції –  27 листопада у гуртожитку училища відбулася бесіда з елементами тренінгу «Захисти життя – зупини насильство!», яку організували та провели фахівець Запорізького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Зенько Роман Юрійович, соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна та вихователь гуртожитку Рижих Ольга Вікторівна.

Профілактика жорстокої поведінки, бездоглядності, безпритульності дітей, непорозуміння в сім’ї – це завдання, яке сьогодні стоїть перед адміністрацією та педагогічними працівниками училища. Кожен з нас повинен донести до учнів та їх батьків розуміння того, що насилля є порушенням прав людини.

 

 

 

 

 

 

 

Соціальний педагог Сєргєєва О.А.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини, Соціально-педагогічна діяльність. Додати до закладок постійне посилання.