Майстер-клас по виготовленню осінньої листівки

Чарівні теплі дні, з яскравими барвами дерев, квітів, ягід дарує нам  Господь в осені. Сам ніби – то шепче:  «…люди, час і вам спробувати себе у якості творців! Невже пройдете повз такої краси, яку Я вам подарував?» Звичайно ми не змогли пройти мимо такої благодаті. Так народилася ідея провести майстер- клас по виготовленню вітальних листівок у техниці «Ошибана».

           «Ошибана»-флористична техніка, в якій використовують висушені квіти, листя, ягоди.

            Близько 50 учасників – дітей та дорослих, з різних кінців Запорізької області взяли участь у творчому дійстві, яке пройшло у неділю, на території Храму Св. Мчн. Фалалея і Трифона.

             Настоятель Храму – протоерей Валерій завжди із задоволенням організовує творчі заходи, гостинно приймає усіх охочих, у своєму Храмі. У такі часи складується уява, що зібралася єдина, велика, голослива, але дуже дружня сім’я, в якій тепло і увага буде гарантована кожному! А гарячий чай, із смачним печивом і цукерками лише завершить чудове враження від отриманого результату! А відмінний результат та задоволення від гарно – виконаної роботи отримав кожен, хто наважився взяти участь у майстер-класі, бо його проводили художники Евген та Анжела Прокоф’єви, зі своїми учнями – здобувачами освіти Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище».

            Допомогали своїм педагогам: учениця ІІ курсу, з професії «Живописець. Флорист» – Борисюк Олена, та учениці І курсу з професії «Живописець. Флорист» – Валерія та Євгенія Кунак. Доречі, Валерія та Євгенія вже багато років відвідували майстер-класи художників Пркоф’євих, які вони проводили на території Храмів, а зараз і самі прийшли на навчання до ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище», і вже тепер і самі успішно допомагають у проведенні творчих уроків.

           А яку наснагу до творчості отримали усі присутні! Скільки планів та проектів, що до майбутніх робіт вже складались під час виконання листівок, де червоні листя винограду дбайливо поєднувалися із вогняно-червоними спалахами ягід горобини та шипшини, а жовто – гарячі квітки чорнобривця лагідно підкреслювали гордівливу троянду.

           Господь кожну людину створив по образу та подібності собі, тому кожен з нас має частинку Творца! А тому може робити гарні речі, на радість собі та оточуючим!

 

 

 

 

 

 

 

             Бажаємо усім здоров’я, творчості, наснаги.

З повагою до усіх: Анжела Миколаївна Прокоф’єва та Євген Олександрович Прокоф’єв.

Опубліковано у загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.