Державна підсумкова кваліфікаційна атестація з професії «Оператор комп’ютерного набору Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних»

 22 лютого 2017 року у ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» пройшла Державна кваліфікаційна атестація з професії «ОКН. Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних».

Члени комісії у складі головного бухгалтера територіального відділу освіти Заводського району Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Логочової Яни Вікторівни,  директора Кондратьєва Ігоря Івановича, заступника директора з НВР Граур Ірини Вячеславівни,  викладача предметів професійно-теоретичної підготовки Паржницької Дар’ї Петрівни , майстра в/н Кішко Ксенії Вікторівни; заслухали захист дипломних робіт випускників.

Учні представили дипломні роботи відповідно до рівня кваліфікації Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних на теми: «Система рахунків бухгалтерського обліку», «Форма ведення бухгалтерського обліку», «Інвентаризація, як елемент методу бухгалтерського обліку» та інші. При отриманні знань за професією учні підтвердили вміння та навички при роботі в програмі «1С Підприємство», що допомогло їм в подальшому працевлаштуванні на підприємствах міста.

Захист пройшов на високому організаційному та методичному рівні. Випускники показали свій фаховий рівень з професії та довели, що гідні кращих робочих місць на  підприємствах міста Запоріжжя та області.

  Члени комісії відзначили кращий захист робіт, випускники отримали оцінки на високому та достатньому рівні. Найкращі роботи захистили учні Бурдіна Єлізавета, Панченко Олена, Поповська Валерія, Сабірова Юлія, вони отримали червоні дипломи  та  перше робоче місце на підприємствах міста. Члени Державної комісії побажали успіхів на життєвому шляху, досягнення мети.

 

 

 

 

 

 

 

Заступник директора з НВР                                                           Граур Ірина Вячеславівна

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.