Зустрічаємо весну разом!

З метою професійної орієнтації учнів загальноосвітніх шкіл Хортицького району, педагогічні працівники Запорізького вищого професійного училища постійно співпрацюють з загальноосвітньою школою №40.

Напередодні свята весни було проведено майстер-клас з виготовлення «пролісків» з гофрованого паперу для учнів 9-х класів. Майстер-клас провела майстер виробничого навчання з професії «Живописець. Флорист» Кібальник Юлія Олегівна.

Соціальний педагог Сергєєва Олена Анатоліївна  розповідаючи про навчальний заклад, наголошувала, що відвідуючи навчальний заклад це реальна можливість побачити реальні умови майбутнього навчання, познайомитися із ДНЗ «Запорізьке ВПУ» та поспілкуватися з педагогічним колективом і учніми навчального закладу, тому всіх бажаючих було запрошено на День відчинених дверей 23 лютого о 14-30.

Вибір професії – справа нелегка. Але робити цей вибір доводиться кожному без винятку. Шановні абітурієнти, ласкаво просимо на навчання до Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище»!

 

 

 

 

 

 

 

Майстер виробничого навчання                                Кібальник Юлія Олегівна

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.