Скажи «НІ!» шкідливим звичкам

Проблема вживання алкоголю серед молоді на сьогодні є дуже актуальною, турбує і батьків, і педагогів, і суспільство в цілому.

Добре, міцне здоров’я — головна умова повноцінного життя. Здоров’я допомагає реалізувати свої плани, успішно розв’язувати життєві завдання й долати труднощі. Здоров’я значною мірою залежить від самої людини, її свідомості та поведінки. Для того щоб люди були не тільки фізично, а і соціально здоровими, за висловом Гіппократа, вони мають дотримуватися «благопристойної поведінки»

Однак стан здоров’я юних українців останнім часом викликає тривогу.

Погіршення здоров’я підлітків є не лише медичною, а серйозною соціально-педагогічною проблемою. Хто може навчити кожну дитину обирати стиль життя, що сприятиме збереженню і зміцненню здоров’я? Насамперед сім’я та батьки, а потім уже учбові заклади й педагоги.

Тому, 01 листопада 2018р.  в ДНЗ ЗВПУ  з учнями, які мешкають у гуртожитку викладачі  спецдисциплін Войтюк Тетяна Миколаївна та Орел Наталя Григорівна провели виховну годину «Скажи «НІ!» шкідливим звичкам»

Тетяна Миколаївна та Наталя Григорівна повідомили учням про негативні наслідки вживання алкоголю будь-якої міцності та супроводжували свою розповідь фото та відеороликами

Наприкінці, учні погодилися з тим, що  комфортне  і щасливе  життя можливе і  без додаткових допінгів, яким і є алкоголь.

 

 

 

 

Викладач Войтюк Тетяна Миколаївна

Викладач Орел Наталя Григорівна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.