Ментальні карти – Інтернет диво!

Педагоги ДНЗ  «Запорізьке вище професійне училище»  вважають, що пріоритетом розвитку професійної освіти є впровадження сучасних інформаційних та інтернет  технологій, що забезпечують подальше удосконалення навчально-виховного процесу, доступність та ефективність освіти, підготовку молодого покоління до життєдіяльності в інформаційному суспільстві

Тому, 02 листопада 2017, в рамках тижня професійної майстерності за професією  «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних», майстер виробничого навчання Кішко Ксенія Вікторівна провела з  учнями групи № 07 Інтерактивний захід за допомогою в онлайн сервісу MindMeister «Ментальні карти».

Метод «ментальна карта» – діаграма призначений для представлення слів, ідей, завдань, пов’язаних між собою та розташованих по радіусу навколо ключового слова або ідеї. Він використовується для генерування, візуалізації, структурування і класифікації ідей та як допомога у вивченні й організації матеріалу, при вирішенні проблеми, прийнятті рішення.Онлайн сервіс MindMeister– це сервіс, який допомагає учням  швидкостворювати бухгалтерський облік в схемах, діаграмах ділитися ними з друзями та колегами, а також спільно працювати над документаційними картами.Учні з цікавістю створювали ментальну карту, наповнювали ії  графічними і текстовими файлами, таблицями, презентаціями, відеоматеріалом. Таким чином, був створений досить об’ємний, але цілісний продукт.

Учні із цікавістю та завзяттям оволодівали  новими знаннями та міркували як у майбутньому зможуть їх використовувати на практиці та робочих місцях.

 

 

 

 

Майстер виробничого навчання

Кішко Ксенія Вікторівна.

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.