БУДУЙМО ЄВРОПУ В УКРАЇНІ

В рамках компанії «Будуймо Європу в Україні» на базі Запорізького міського парку культури та відпочинку «Дубовий гай» 04 травня 2018 року відбувся інформаційно – просвітницький захід брейн-ринг.

Основна мета заходу – роз’яснення важливості реалізації Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

Команда «Альянс» Запорізького вищого професійного училища у складі: Касич Тетяни, Афанас’євої Анастації, Сикчиної Катерини (учениці групи № 06, професія «ОКН. Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних») та Скітяшина Володимира і Шевчука Ярослава (учні групи № 02, професія «Маляр. Штукатур») прийняли активну участь у змаганні, демонструючи свої знання про Європейський Союз.

Брейн-ринг від Європейського Союзу – це гра, яка допомогла всім учасникам в інтерактивній спосіб поліпшити знання про історію Європи, її політичне, економічне, культурне життя, а також відчути командний дух і розвинути аналітичні навички.

 

 

 

 

Соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини, Соціально-педагогічна діяльність. Додати до закладок постійне посилання.