Ким бути?

Важливим етапом в житті кожної людини є правильний вибір професії. Адже дійсно, вибір професії – крок відповідальний. Вибираючи професію, випускник школи повинен враховувати її соціальне значення, престижність, при цьому зважуючи свої здібності.

17 квітня 2018 року в Запорізькій бібліотеці № 4 була проведена профорієнтаційна робота для учнів 8 – 9 класів Запорізької загальноосвітньої школи № 92.

Допомогти учням у виборі професії кваліфікованого робітника прийшли соціальний педагог Запорізького вищого професійного училища Сєргєєва Олена Анатоліївна та учень 2 курсу групи № 04, який навчається за професією «Маляр. Штуктур. Лицювальник-плиточник» – Хімченко Нікіта.

Використовуючи мультимедійну презентацію, яка розкриває всі можливості навчального закладу для навчання учнів та підготовки кваліфікованого робітника з різних професій, соціальний педагог розповіла учням про вступ до училища, навчання та працевлаштування.

Для більш детального розкриття професії «Живописець», було організовано міні вернісаж з картин учнів 1 курсу, які навчаються за професією «Живописець. Флорист».

Багато запитань було до Нікіти, щодо можливостей подальшого навчання в коледжах або вищих навчальних закладах. Найбільш зацікавлені хлопці та дівчата залишали свої контактні телефони, для можливості отримання додаткової інформації.

Всі учні школи № 92 отримали листівки з інформацією про навчальний заклад та були запрошені на День відкритих дверей, який відбудеться 19 квітня 2018 року.

Памятайте!

Від правильного вибору своєї майбутньої професії, буде залежати все ваше подальше доросле життя!

 

 

 

 

 

 

 

Соціальний педагог Сєргєєва О.А.

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.