Талановиті патріоти

29 березня 2017 року на базі Запорізького обласного центру молоді  був проведений обласний конкурс української патріотичної  пісні «Ти будеш жити вічно, Україно!» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів. Мета конкурсу – формування шанобливого ставлення до національних цінностей рідного краю ,популяризації української пісні як однієї із складових української культури та залучення до творчості обдарованих учнів.   Від  ДНЗ  «Запорізьке ВПУ»  участь у конкурсі взяли: Ворона Анастасія та Шматок Єлизавета (Декоратор вітрин. Флорист) та Ременюк Анна (Декоратор вітрин).

Яскрава та оригінальна програма конкурсу включала такі номінації: українська національна народна пісня; українська сучасна естрадна пісня; українська патріотична пісня . У конкурсі були представленні 50 музичних композицій. Вітала конкурсантів Прийменко Галина Володимирівна – головний спеціаліст відділу позашкільної, вищої освіти та інтернатних закладів Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації. Вона побажала всім творчих здобутків, віру в себе і свою країну, наполегливості та натхнення у всіх починаннях.

Самобутність,  оригінальність, яскравість та майстерність супроводжувала практично всіх талановитих учасників.  Учениці  ДНЗ «Запорізьке ВПУ» вразили журі своїм талантом та жвавістю.  І заслужено  отримали дипломи переможців.  Шматок Єлизавета посіла друге місце в номінації «українська національна народна пісня»,  Ворона Анастасія посіла третє місце в номінації  «українська сучасна естрадна пісня»,  Ременюк Анна  отримала грамоту за участь в номінації «українська патріотична пісня».

В цілому конкурс «Ти будеш жити вічно, Україно» приніс гаму позитивних відчуттів, надихнув творити і прославляти своєю професію, свою рідну землю, свою Україну.

 

 

 

 

 

 

 

Керівник гуртка                                 Качайло Л. М.

Опубліковано у загальній категорії, Конкурсна діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.