11 квітня світова громадськість згадує події, які відбувалися в 1945 році.
Друга світова війна наближалася до свого фінального завершення, але не всім судилося дожити до цієї події. Німецьке командування прийняло нелюдське рішення, від якого навіть зараз стигне в жилах кров – тотальне знищення в’язнів концентраційних таборів…
Фашистська каральна машина доживала останні місяці, і ставала все більш агресивнішою. Саме тому вся її лють падала на полонених і в’язнів концентраційних таборів – осередків жахів, які назавжди закарбувалися в людській пам’яті. Минуло вже понад шістдесят років з того часу, як від неминучої смерті були врятовані в’язні Бухенвальду, але цей табір смерті для людей і зараз залишається символом нацистського правління.
11 квітня 2018 року в групі 12 за професією «Маляр. Штукатур» 1 курс навчання проведено виховну годину, присвячену визволенню в’язнів фашистських таборів. Учні прослухали розповідь педагогів про концентраційні табори, катування над в’язнями, згадали і тих, хто вижив усім смертям на зло, переглянули презентацію з фотографіями тих часів.
Наприкінці виховної години пом’янули хвилиною мовчання усіх, хто був за колючим дротом гітлерівських катівень, хто навіки залишився там – у безіменних могилах чи печах крематоріїв.
Виховну годину підготували та провели класний керівник групи № 12 Орел Наталя Григорівна та майстер в/н Чебикіна Анастасія Устинівна.