ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ПРОТИ ТУБЕРКУЛЬОЗУ

Всесвітній день боротьби з туберкульозом відзначається за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я щорічно 24 березня – в день, коли в 1882 році німецький мікробіолог Роберт Кох оголосив про зроблене ним відкриття збудника туберкульозу.

З метою підвищення обізнаності про глобальну епідемію туберкульозу і зусилля по ліквідації цього захворювання в Запорізькому вищому професійному училищі з 20 по 24 березня був проведений Тиждень профілактики туберкульозу.

20 березня в групах № 02 за професією «Маляр. Штукатур. Лицювальник-плиточник», № 07 за професією «ОКН. Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних» та № 14 за професією «Декоратор вітрин. Флорист» була проведена профілактична лекція з відео оглядом на тему: «Захисти себе від туберкульозу».

На цей захід було запрошено лікаря фтизіатра Рибальченко Ірину Валентинівну лікаря фтизіатра КУ «Запорізький протитуберкульозний диспансер № 3» ЗОР, яка розповіла про про заходи запобігання інфікування туберкульозом.

21 березня в групі № 19 за професією «ОКН. Адміністратор» медична сестра Матвієнко Валентина Іванівна і соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна провели тематичну бесіду з показом презентації на тему «Туберкульоз і його профілактика», з метою запобігання інфікування і попередження розвитку захворювання. Кожен учень отримав буклет з інформацією щодо заходів запобігання інфікування.

З 20 по 24 березня адміністрація, педагогічний колектив, учні навчального закладу змогли ознайомитися з цією інформацією на стенді.

Щоб більше дізнатися про те, як захистити себе і своїх близьких з 22 по 24 березня в групах було проведено тематичні класні години.

Метою проведення Тижня профілактики туберкульозу було інформування про дане соціально-значуще захворювання, про заходи запобігання інфікування і профілактики, пропаганда здорового способу життя.

 

 

 

 

 

 

 

Профілактичний захід організували та провели соціальний педагог Сєргєєва О.А. та медична сестра Матвієнко В.І.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.