«Він мудрий словом, розумом, життям…»

У грудні 2017 року культурна громадськість України відзначатиме 295-річчя з дня народження видатного українського філософа, мислителя, педагога, письменника, музиканта, співака Григорія Савича Сковороди.

 І тому 17 листопада 2017 року у ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» у групі №18 з професії «Оператор комп’ютерного набору. Адміністратор» відбулась виховна година призначена до дня народження Г.С. Сковороди. Учениці групи Ковальчук Яна, Діброва Олександра ,Опілат Аліна та Волчкова Анастасія розповіли про поетично-композиторську творчість Г.С. Сковороди.
Ім’я цієї людини посідає поважне місце в ряду тих видатних діячів минулого, які збагатили філософську думку та художню літературу. Життєвий і творчий шлях мислителя цікавив і цікавить не тільки науковців, а й читачів, бо він сміливо і переконливо розглядав проблеми гуманізму, щастя і спорідненої праці людини. Його пісні, байки, притчі, філософські праці пережили свого автора і ввійшли до світової скарбниці знань. Сковорода мріяв про працю за здібностями, вільну, радісну, одухотворену, натхненну красою природи.

 Учні уважно слухали розповідь своїх одногрупників та винесли з виховної  години багато корисної, нової та цікавої інформації.

 

 

 

 

 

 

 

Майстер виробничого навчання                               Н.Ю. Паскарь

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.