Артистичний успіх та оплески глядачів для учнів групи №15 професії «Живописець. Флорист»!

Відволіктися від напруження сьогодення та поринути у незабутні студентські роки вдалося класним керівникам, майстрам виробничого навчання, разом зі своїми підопічними учнями, на протязі двох останніх тижднів, тому що у ДНЗ «Запорізьке ВПУ» повною ходою йшла підготовка до конкурсу «Давайте познайомимось». І ось, 26 жовтня, відбувся перший етап цього заходу. Першокурсники змагалися між своїми групами за звання кращої групи, яка зобразить свою професію в артистичному жанрі.

Процес підготовки був емоційним і творчим, до якого, із задоволенням долучались навіть другокурсники.

І ось, після напруженої підготовки настав момент істини – учні на сцені, а я, класний керівник групи № 15 з професії «Живописець. Флорист» – Прокоф’єв Євген Олександрович і майстер виробничого навчання – Кібальник Юлія Олегівна у залі. Хвилюємося і тримаємо кулачки за своїх вихованців! Але, тільки но почався виступ, як зал «вибухнув» від сміху, який лунав на протязі усього дійства. А дійство було таке: на урок живопису, по причинні захворювання не прийшла молода, вродлива натура, а замість неї «пришкандибала» стара, але дуже комерційна бабця, яку талановито зіграла Олександра Іванова. Викладача зобразила Катерина Каракай, а у ролі учнів, які мали свою думку стосовно різного роду натур, виступали:

«Ботанік» – Родіон Абелимець;

«Гарячий грузинський хлопець» – Іван Будніков;

«Учень з дивною поведінкою» – Гуртовий Данило.

«Східну красуню», – яка раптово з’являється на сцені замість старої бабці й зачаровує не тільки усіх присутніх на уроці, крім «учня з дивною поведінкою», але й увесь зал – Олександра Потепух.

Виступ видався на славу, молодці – хлопці та дівчата групи №15, молодці класний керівник і майстер в.н.!

Я впевнений, що мої вихованці у майбутньому стануть не тільки хорошими професіоналами-живописцями, але вже зараз можу назвати їх веселими артистами. Над чим і працюю.

 

P.S:

А для тих, у кого зараз непростий період у житті, можу порадити: по-перше – намагайтесь боротися зі своїми труднощами, навіть якщо вони вам здаються непереборними; по-друге – не замикайтесь у собі, виходьте поза зону своєї головної проблеми, відволікайтеся на щось позитивне, навіть якщо потрібно на деякий час «переступити» через те, що вас дуже турбує. За час, так би мовити, відсутності вас у проблемі, ви зможете не тільки відпочити від неї, але й знайти важливе рішення свого питання і доставити задоволення підсумком своєї діяльності не тільки собі, а й оточуючим!

Шановні мої учні, дякую Вам і Вашим батькам, які Вас народили, виховують разом із нами й бажають світлого майбутнього.

З повагою до усіх хто долучився до цієї справи, класний керівник групи №15 професії «Живописець. Флорист», викладач та художник – Євген Прокоф’єв.

Далі ще й не таке побачите! Слідкуйте за нашими досягненнями, та радійте разом із нами!

1 2 3 4 5 6

 

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.