Безпека понад усе

В рамках тиждня,  присвяченого Службі порятунку України та протипожежній безпеці в місті відбулись ряд заходів, присвячених цій темі. Так в бібліотеці ім. Горького вібувся комплексний захід, що включав в себе художню виставку протипожежної  безпеки, виступи представників МНС  України, кінологів. Саме цей захід не залишив байдужим ДНЗ ЗВПУ. Під керівництвом майстрів виробничого навчання Кішко Ксенії Вікторівни,  Кібальник Юлії Олегівни та Бідної Вікторії Вікторівни і керівника гуртка Качайло Людмили Миколаївни, учні груп 14 (декоратори вітрин – флористи), 15 (живописці – флористи), 07 (ОКН. обліковці бухгалтерських даних)   відвідали всі активності заходу.

Для всіх присутніх запрошені представники МНС України підготували  цікаву доповідь про пожежонебезпечні ситуації, кількість пожеж в рік в нашому місті та їх страшні наслідки, про правила  проти пожежної безпеки і важливість відповідальності кожного з нас. Також учням розповіли про особливості професії рятівника, ознайомили з технічними оснащенням, засобами індивідуального захисту при аварійних ситуаціях. Також всім присутнім продемонстрували документальну кінострічку, про  вибухонебезпечні знаряддя та речовини та дії, які мають бути при знаходженні подібних речей. Після лекції – доповіді всі мали можливість взяти участь в обговоренні хвилюючих питань по охороні життєдіяльності.

Цікавим та яскравим був виступ кінологів з дресированим «бійцем» Жетоном. Він продемонстрував свою спритність, слухняність та бездоганне вміння знаходити вибухонебезпечні та наркотичні речовини. Кінологи розповіли про особливість підготовки собак, що перебувають на службі в МНС України та цікаві моменти з своїх трудових буднів. Після виступу кінологів учні відвідали художню виставку дитячих та юнацьких малюнків, присвячених службі порятунку України.

Виражаємо свою щиру подяку адміністраторам та співпрацівникам бібліотеки за гостинність та організацію. А  представникам МНС за цікаву та корисну інформацію, що так важлива в нас не простий для всієї країни час.

dscn9866dscn9891 dscn9897 dscn9905 dscn9956 dscn9958 dscn9965 dscn9975 dscn9981 dscn9988

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Майстер виробничого навчання     Кібальник Юлія Олегівна

Майстер виробничого навчання     Бідна Вікторія Вікторівна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.