І місце у молодіжній виставці – конкурсі “Кроком до майбутнього”

І місце у молодіжній виставці – конкурсі­­ Кроком до майбутнього здобула учениця ДНЗ Запорізьке Вище Професійне УчилищеСідільова Орина.

Вже багато років учні ДНЗ ”ЗВПУ“ , яких готує викладач живопису, член національної спілки художників України, Прокоф’єв Євген Олександрович, приймають участь у цій престижній виставці – конкурсі.

Директор ДНЗ “Запорізьке Вище Професійне Училище”, Кондратьєв Ігор Іванович, завжди підтримує талановиту, творчу молодь свого навчального закладу. Ось і в цьому році Ігор Іванович з цікавістю підтримав ідею викладача Прокоф’єва Євгенія Олександровича і його підопічних в участі у конкурсі “Кроком до майбутнього”.

На розсуд вибагливого глядача було представлено 15 живописних картин виконаних де’вятью учнями. Усі роботи були дуже цікавими та мали свою неповторну родзинку, але тільки одна робота, під назвою «Трамвай бажання» – Сідільової Орини привернула увагу вимогливих судів, і здобула І місце.

Орина Сідільова навчається у майстерні живопису Прокоф’єва Є. О., у ДНЗ “ЗВПУ”, тільки перший рік, але намагається  відмінно вчитися, приймати активну участь у училищних та поза училищних заходах.

Маємо надію почути ще багато о перемогах нашої талановитої молоді, отже у ДНЗ “ЗВПУ” для цього є всі умови  !

IMG_1205 IMG_1207 IMG_1208 IMG_1209 IMG_1210 IMG_1211 Безымянный Безымянный11111

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Підготував : Голова методичної секції професій художнього напряму Прокоф’єва Анжела Миколаївна

Опубліковано у загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.