КОНКУРС ПЛАКАТІВ НА ТЕМУ: «ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ».

З метою формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини, турботи про благо свого народу, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України, сприяння становленню її як правової, демократичної і соціальної держави в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» було організовано і проведено конкурс плакатів на тему: «Патріотичне виховання».

Намагаючись передати повагу до героїчного подвигу свого народу учні груп № 02 з професії: «Маляр. Штукатур. Лицювальник-плиточник» – Щербіна Анатолій, групи № 11 з професії: «Декоратор вітрин. Флорист» – Дунаєнко Євгеній та групи № 10 з професії: «Живописець. Флорист» – Цибульська Вікторія – виконали плакати «Герої не вмирають» та «Небесна сотня».

Система виховної роботи в училищі будується не тільки на поглибленні знань історії, вивченні подвигів героїв Великої Вітчизняної війни, а й на більш докладному знайомстві з сучасними захисниками України і рідного міста Запоріжжя.

Робота учениці групи № 18 з професії: «ОКН. Адміністратор» – Руденко Марини та колективні роботи групи № 03 з професії: «ОКН. Контролер-касир», групи № 06 з професії: «ОКН. Обліковець», групи № 15 з професії: «Живописець. Флорист», підкреслюють, що тема національно-патріотичного виховання завжди актуальна і виховує високі морально-етичні почуття.

Переможці конкурсу:

1 місце – плакат «Небесна сотня» – Дунаєнко Євгеній (гр. № 11);

плакат «Герої не вмирають» – Щербіна Анатолій (гр. № 02).

2 місце – плакат «Патріотичне виховання» – групи № 03, № 18;

плакат «Національно-патріотичне виховання» – група № 06.

3 місце – плакат «Небесна сотня» група № 10;

плакат «Національно-патріотичне виховання» – група № 15.

Учнівська молодь готується до святкування Дня Перемоги, об’єднуються зусилля учнів по збереженню пам’яті про битви і учасників війни, поваги до героїчного минулого свого народу, ветеранів і учасників Великої Вітчизняної війни.

Планується зустріч з учасниками бойових дій, волонтерська діяльність групи «Лідер» з надання посильної допомоги ветеранам та бійцям АТО, які знаходяться на лікуванні у госпіталі.

ДНЗ ЗВПУ=НЕБЕСНА СОТНЯ=ГР.№11=ДУНАЄНКО ЄВГЕНІЙ 1 2 3 4 6 7 IMG_20160425_131153

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна

Опубліковано у загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.