Ми за безпечний Internet!

Проблема безпеки молоді в Інтернеті вже не здається Україні такою далекою. Ніхто не може заперечити, що на сьогоднішній день вона постала особливо гостро. Кожного року аудиторія користувачів всесвітньої мережі дедалі розширюється і її переважну частину становить молоде покоління — діти та підлітки, які повністю не усвідомлюють загрозу, що може чекати на них у віртуальному просторі.

Тому, 24 листопада, в рамках тижня професійної майстерності «Оператор комп’ютерного набору» у ДНЗ  «Запорізьке вище професійне училище»викладач Войтюк Тетяна Миколаївнаорганізувала та  провила відкритий позаурочний захід «Ми за безпечний Internet» із першокурсниками.

Метою проведення заходу є популяризація більш безпечного і більш відповідального використання онлайн-технологій особливо, серед дітей і молодих людей в усьому світі.

Після перегляду тематичного  відео на YouTubi, всі присутні грали  в онлайн-гру«Що можна в Інтернеті, а що ні»на платформі «LearningApps», та переглядали авторські презентації про безпечний Інтернет на  хмарному сервісі «Prezi».

 

 

 

 

Викладач Войтюк Тетяна Миколаївна

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.