Вітаємо переможців!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 27.12.2016 № 1626 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2017 рік (за основними напрямами позашкільної освіти)», плану роботи на 2017 рік комунального закладу «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради, з нагоди святкування Дня Святого Миколая, новорічних та різдвяних свят, оформлення «Ялинки Запорізької області»,з метою популяризації народних традицій святкування новорічно-різдвяних свят, формування практичних вмінь і навиків по виготовленню ялинкових прикрас, які символізують та відображують регіональні традиції, подальшого розвитку і підтримки талановитих дітей та молоді, з 19 вересня до 04 грудня 2017 року було проведено обласний конкурс ялинкових прикрас «Моя Новорічна мрія» в рамках Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

У Конкурсі брали участь понад 1500 експонатів ялинкових прикрас, що  виготовлені учнями та вихованцями закладів освіти Запорізької області.

 

Щиро вітаємо переможців:

І місце – Яковлева Христина, учениця групи 10 за професією «Живописець. Флорист», керівник Прокоф,єв Є.О.

ІІІ місце – Роженко Ірина, учениця групи 14 за професією «Декоратор вітрин. Флорист», керівник Гудзь А.Ю.

 

Переможці  Всеукраїнського конкурсу на кращій екологічний проект «Збережемо Землю для наступних поколінь», проект «Зелені дахи» – ІІ місце, керівник Войтюк Т.М.

 

Бажаємо завжди бути у позитивному життєвому та творчому тонусі, безмежного натхнення, наснаги та піднесення. Нехай Господь обдаровує Вас міцним здоров’ям, силою, невичерпною енергією. Вірних друзів поруч та надійних колег.

 

Заступник директора з НВР Хімченко Н.Ю. та педагогічний колектив.

Опубліковано у загальній категорії, Конкурсна діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.